Úspěšné noční prohlídky i prohlídky pro děti – přidáváme bonusovou noční prohlídku 29. srpna

Připravený program letošní prázdninové sezóny byl opravdu bohatý. Zařadili jsme i několik novinek, ke kterým patřili „slacklinisté“ – moderní provazochodectví, či středeční prohlídky pro děti s princeznou.

Mimořádný úspěch u veřejnosti zaznamenaly noční kostýmované prohlídky. Návštěvníky v podvečerním čase provází osobnosti, které na hradě v průběhu jeho historie žily a zanechaly zde svoje příběhy. Připravený program doplňuje na dvou místech hudba a neopakovatelnou atmosféru dotváří kouzlo osvětleného hradu. Na tyto prohlídky byla nutná rezervace a již týden před termínem prohlídky byla kapacita naplněna. Proto jsme se rozhodli, že uspořádáme pro zájemce ještě jednu noční prohlídku, a to ve středu 29. 8. 2018. A protože se již dříve stmívá, první prohlídka začne v 19:30. Rezervace nutná a nezapomeňte s sebou baterku.

Velký zájem byl i prohlídky pro děti a některé skupiny byly opravdu velmi početné. Loupeživému rytíři pomáhají děti hledat poklad a taktéž zlomit kletbu. S princeznou Kateřinou se děti vydají hledat poklad s postavičkami z českorajských pověstí.

Jsme potěšeni, že se připravený program setkal s takovým ohlasem. Za to všem návštěvníkům a účastníkům děkujeme.

Poděkování patří i průvodcům a všem vystupujícím v rámci mimořádných programů.