Vyhledávání

Vánoční a novoroční akce na Valdštejně

Vánoční akce - plakát, autor: TPCR

Jako každoročně zveme v době adventní, vánočních svátků i novoroční k výpravě na hrad Valdštejn a návštěvě některé z řady zde připravených akcí. Zároveň všem přejeme krásné prožití Vánoc a štěstí v novém roce.

Zažijete pohádkovou vánoční atmosféru hradu Valdštejn a vyberte si z bohatého programu. V nabídce najdete množství koncertů a třeba si i můžete ozdobit stromeček s vévodou Albrechtem z Valdštejna.

PROGRAM (jednotlivě také v sekci akce):

9. prosince od 14 a 15 hodin
Vánoce s vévodou
Vánoční setkání s vévodou Albrechtem z Valdštejna. Povídání o historii i Vánocích spojené se zdobením stromečku. Přineste vlastní ozdobičku a budeme zdobit společně. Nebude chybět malé pohoštění. Vstupné: dospělí 80,- Kč, děti 50,- Kč, rodinné 220,- Kč.

10. prosince od 14 hodin
Vánoční koncert turnovských skautů
Letošní řadu tradičních a oblíbených vánočních koncertů na Valdštejně zahájí svým vystoupením Turnovští skauti. Vstupné dobrovolné.

16. prosince od 14 hodin
Vánoční koncert souboru Provaz Kacanovy
O druhý vánoční koncert na Valdštejně se postará sousedský pěvecký spolek Provaz z Kacanov. Vstupné dobrovolné.

24. prosince od 14 hodin
Vánoční koncert souboru I Dilettanti
O Štědrém dnu přispěje na Valdštejně ke sváteční atmosféře koncert souboru I Dilettanti. V odpoledni před Štědrým večerem vybízíme k procházce spojené s krásným hudebním zážitkem. Vstupné: 60,- Kč, děti zdarma.

26. prosince od 14 hodin
Vánoční koncert souboru Musica Fortuna
Ke svatoštěpánskému odpoledni na Valdštejně patří již takřka neodmyslitelně koncert známého turnovského pěveckého souboru. Přijďte si poslechnout písně spojené s Vánocemi a třeba si i společně zazpívat. Vstupné: 60,- Kč, děti zdarma.

28. prosince od 14 hodin
Vánoční varhanní koncert Radka Rejška
V době mezi vánočními svátky a Novým rokem nabízíme zastavení s varhanní hudbou v podání dvorního valdštejnského varhaníka. Vstupné: 60,- Kč, děti zdarma.

1. ledna od 14 hodin
Novoroční koncert manželů Lédlových
Novoroční koncert je již valdštejnskou tradicí a ani v roce 2018 nebude na hradě chybět. Pro všechny, kdo se chtějí zaposlouchat do procítěného zpěvu za doprovodu varhan kaple sv. Jana Nepomuckého. Vstupné: 60,- Kč, děti zdarma.

6. ledna od 14 hodin
Tříkrálový koncert Hradeckého komorního tucteta
Tříkrálový koncert, tentokrát přesně na svátek Tří králů, sérii vánočních akcí uzavře. Zveme na pravidelného valdštejnského hosta s typickými žlutými šálami, který stále přichází s něčím novým, a tak jeho koncerty neomrzí. Vstupné: 60,- Kč, děti zdarma.

Vytvořeno 2.12.2017 22:05:35 | přečteno 1600x | hasekm
 

Hrad Valdštejn, 511 22 Turnov
majitel: Město Turnov
telefon: 739 014 104, 733 565 254
e-mail: info@hrad-valdstejn.cz

load