Vyhledávání

Valdštejn zve na srpnové akce!

srpen akce plakát

Hrad Valdštejn připravil i na druhou půlku prázdnin zajímavý program, který je, podobně jako v červenci, pestrý a multižánrový. Nebude v něm nouze o hudbu, divadlo či netradiční prohlídky hradu. 

Příznivci příjemné letní hudby se mohou těšit na koncert oblíbené multižánrové kapely Sousedi. Nebude chybět ani tradiční srpnový host, kterým je multiinstrumentalista Lukáš Pelc, který bude hrát v kapli sv. Jana Nepomuckého.Milovníci divadla si mohou vychutnat představení "Vávra" v podání mladoboleslavského Divadýlko na dlani, které na hrad zavítá již počtvrté. Nabitý srpnový program uzavře tradiční Hradozámecká noc s kostýmovými prohlídkami, tanci a ohňovou show.

V srpnu i nadále pokračují dětské prohlídky s loupeživým rytířem, princeznou či odpoledne s vévodou Albrechtem z Valdštejna. Návštěvníci nepřijdou ani o netradiční noční prohlídky s doprovodným programem. Do prvního září je navíc možné v hradním areálu zhlédnout výstavu "Valdštejn za husitských válek" s originálními filmovými kostýmy z Barrandova. 

Věříme, že si z pestrého srpnového programu opět vyberete. Těšíme se na Vaši návštěvu! 


Vytvořeno 9.8.2019 17:04:07 - aktualizováno 9.8.2019 17:06:32 | přečteno 1476x | radimsticha
 

Hrad Valdštejn, 511 22 Turnov
majitel: Město Turnov
telefon: 739 014 104, 733 565 254
e-mail: info@hrad-valdstejn.cz

load