Vyhledávání

S Déčkem České televize v Turnově

20 léto s déčkem

S nástupem dvou letních prázdninových měsíců začala již tradiční prázdninová soutěž s Českou televizí Déčko. Letošní hra nese název „Zachraň trosečníky“ a probíhá na cca 250 místech po celé České republice. Cílem hry je pomoci trosečníkům z Déčka, aby mohli opustit ostrov, na kterém ztroskotalia zároveň ukázat dětem a jejich rodičům nejrůznější místa a nabídnout jim poznávání zajímavostí naší země. Pro zapojení do hry je potřeba navštívit alespoň tři místa. 

V přírodě se hledají kešky, na turistických cílech a v infocentrech dostávají letáky s unikátním kódem. Za odeslání tří kódů se mohou účastníci zařadit do slosování o ceny a zároveň za každou zdolanou výzvu přibude v sopce nový plamínek, aby pominulo kouzlo ostrova a parta z Déčka se mohla vrátit domů. Více na: https://decko.ceskatelevize.cz/zachran-trosecniky

V samotném Turnově je možné získat unikátní kód v Regionálním turistickém informačním centru na náměstí Českého ráje. A keška s kódem je umístěna na tajemném místě v blízkosti hradu Valdštejn. Tak hurá na výlet.

Přejeme hezké putování nejen na Turnovsku. A krásné prázdniny.

keška hrad 2020


Vytvořeno 4.7.2020 10:37:20 | přečteno 1184x | radimsticha
 

Hrad Valdštejn, 511 22 Turnov
majitel: Město Turnov
telefon: 739 014 104, 733 565 254
e-mail: info@hrad-valdstejn.cz

load