Vyhledávání

"Rozbzuč Déčko!" na Valdštejně!

čt krabička

Ani letos nebude na Valdštejně nouze o letní prázdninovou soutěž pod záštitou České televize.  Hrad se totiž už třetím rokem zapojuje do zajímavých projektů televizní stanice Déčko. Po soutěžích „Probuď Déčko!“ a „Sežeňte ovečky!“ přichází na řadu letní projekt „Rozbzuč Déčko!“.


Déčko je název televizní stanice České televize, vysílající od roku 2013. Je určena zejména mladým lidem a pravidelně se divákům hlásí od šesti hodin ráno do osmi hodin večer. Poslední tři roky pořádá tato stanice zajímavé prázdninové soutěže pro děti, do kterých se zapojil i jeden z nejstarších hradů Českého ráje.  

Poprvé se hrad Valdštejn účastnil projektu Déčka v roce 2017, kdy se konala prázdninová soutěž „Probuď Déčko!“, na kterou navázal minulý rok podobný projekt „Sežeňte ovečky!“. V letošním roce nese soutěž název „Rozbzuč déčko!“ a probíhá od soboty 29. června do neděle 1. září 2019. Pravidla soutěže jsou podobná jako v minulých letech. Podstatné je nalézt celkem tři soutěžní hesla, která jsou následně odeslána pořadateli, tj. České televizi, skrze internetové stránky www.rozbzucdecko.cz či mobilní aplikaci Léto s Déčkem. Soutěžní hesla jsou dostupná bezplatně na stanovištních, určených pořadatelem. GPS souřadnice všech stanovišť jsou vyznačeny na soutěžní mapě, zveřejněné na internetové stránce www.rozbzucdecko.cz/mapa. Každý účastník soutěže získá na daném stanovišti pouze jedno platné heslo.

Jsme rádi, že se hrad Valdštejn tohoto projektu České televize opět účastní, a že je jedním ze stanovišť, kde lze nalézt soutěžní heslo. To je umístěno ve speciální krabičce v bezprostřední blízkosti hradu. Přejeme všem účastníkům hodně štěstí a zážitků při hledání hesel. Ať se vám podaří „rozbzučit“ Déčko!


Vytvořeno 1.7.2019 11:15:14 - aktualizováno 1.7.2019 11:17:02 | přečteno 1982x | radimsticha
 

Hrad Valdštejn, 511 22 Turnov
majitel: Město Turnov
telefon: 739 014 104, 733 565 254
e-mail: info@hrad-valdstejn.cz

load