Vyhledávání

Na Valdštejně proběhlo slosování bonusové hry Tajemný kryptex!

kryptex slosování1

V sobotu 25. září proběhlo na Valdštejně slosování sedmi výherců bonusové hry, která byla zahrnuta v rámci letošní novinky sezóny, tj. dobrodružné zážitkové hry „Tajemný kryptex“


Pro návštěvníky byla letos připravena novinka v podobě zajímavé hry, která je provází celým areálem hradu Valdštejn, a při které se snaží vyluštit heslo k tajemnému kryptexu, do kterého zapsal vévoda Albrecht z Valdštejna místo úkrytu svého pokladu. Návštěvníci se při hraní hry setkají se záludnými otázkami, tajnými šiframi či tajemnými zákoutími středověkého hradu. Hra byla zpuštěna 1. července a za dva a půl měsíce se jí zúčastnilo téměř 150 soutěžních týmů. Třicet z nich následně postoupilo do slosování v rámci tzv. bonusové hry, ve které se hraje o volné vstupenky na hrad. Podmínkou je správné vyluštění hesla ke kryptexu, a to bez použití nápovědy (či s jednou nápovědou) a správně zodpovězenou bonusovou otázkou. Vylosování sedmi účastníků bonusové hry probíhá vždy první sobotu po oslavách narozenin Albrechta z Valdštejna, které připadají na 24. září.

Letošními vítězi závěrečného slosování, které proběhlo v sobotu 25. září, jsou: Renáta Ládová, Adéla Růžičková, Natálie Krištofová, Miroslav Tůma, Petra Vrbková, Jana Hrčková a Jiří Švarc. Výherci obdrží po dvou volných vstupenkách na hrad Valdštejn, které budou do 28. února 2022 k vyzvednutí na turnovském informačním centru či následně zaslány poštou.  

Hra „Tajemný kryptex na Valdštejně“ stále pokračuje a na její účast je nutná předchozí rezervace, nejlépe přes email: info@hrad-valdstejn.cz.


Vytvořeno 1.10.2021 13:25:15 - aktualizováno 30.10.2021 9:17:04 | přečteno 497x | radimsticha
 

Hrad Valdštejn, 511 22 Turnov
majitel: Město Turnov
telefon: 739 014 104, 733 565 254
e-mail: info@hrad-valdstejn.cz

load