Vyhledávání

Hlasujte pro hrad Valdštejn v Soutěži Karla Hubáčka!

reprehrad

Nová knihovna v Hrádku nad Nisou, revitalizace areálu pivovaru ve Cvikově, obnova hradu Valdštejn či nové sídlo společnosti Lasvit v Novém Boru. To jsou některé ze 48 staveb, přihlášených do architektonické Soutěže Karla Hubáčka.

Soutěž Karla Hubáčka se koná letos již pošestnácté. Smyslem soutěže je vyzdvihnout úspěšné nebo zajímavé stavby a šikovné žáky, studenty, projektanty, architekty, zkrátka talenty v oblasti stavitelství, architektury a řemesla z celého Libereckého kraje. Vloni zvítězila novostavba mateřské školy Nová Ruda ve Vratislavicích nad Nisou architektů Petra Stolína a Aleny Mičekové. Přihlášené budovy jsou ze širokého spektra a zahrnují např. soukromé či obytné domy, veřejné objekty apod.

Mezi přihlášenými stavbami je i hrad Valdštejn, který v posledních letech prošel výraznou obnovou a rekonstrukcí. Pokud chcete jeden z nejstarších hradů Českého ráje podpořit, dejte mu prosím svůj hlas.

Postup je následující: na níže uvedeném odkazu si najdete "Obnova hradu Valdštejn" - kliknete na hlasovat a následně vyplníte svou emailovou adresu - poté si otevřete svou emailovou schránku, kde po obdržení zprávy následně potvrdíte svůj hlas!

https://stavbaroku.lk/cena-verejnosti

HLASOVÁNÍ KONČÍ 17. SRPNA 2020!

Předem moc děkujeme za podporu!


Vytvořeno 22.7.2020 11:36:40 - aktualizováno 22.7.2020 11:38:13 | přečteno 606x | radimsticha
 

Hrad Valdštejn, 511 22 Turnov
majitel: Město Turnov
telefon: 739 014 104, 733 565 254
e-mail: info@hrad-valdstejn.cz

load